O mně

Jmenuji se Jari Böhlerová a již mnoho let se zajímám o nové metody léčby, prevenci,  alternativní terapii, přírodní produkty a distribuci přírodních doplňků stravy.
Zabývám se zdravým životním stylem, prevencí a péči o zdraví - pracuji  s produkty Dr. Nona.
Není to jednoduchá činnost. Většinu zákazníků totiž tvoří nemocní lidé, kteří už byli nuceni přehodnotit vlivem své choroby vztah k investování financí do zdraví.
Investování do prevence je u lidí v České republice zatím v plenkách. V momentě, kdy se objeví zdrcující diagnóza, je většina lidí ochotna sáhnou do peněženky a hledat cesty k nápravě. Někdy je to ještě možné, ovšem někdy už je pozdě..

Každý z nás jistě už v životě zažil, kdy onemocněl někdo blízký z vašeho okolí. Pokud je člověk zdravý a vitální, je mu dobře, má radost, je vyrovnaný, výkonný a provází ho příznivé tělesné a psychické pocity pohody, blaženosti a jistoty. Každý mladý člověk má tendenci své zdraví podceňovat a mnohdy riskuje.
Často slyšíme, že zdraví je to nejcennější, co v životě máme. Přesto se řada jedinců chová tak, jako by tato nejvyšší hodnota v jejich životě neměla žádnou cenu.
Bylo zjištěno, že životní styl má ze všech vnějších faktorů největší vliv.

PREVENCE
- zdravý životní styl
- zdravá výživa
- pravidelné preventivní prohlídky u lékaře
- včasné vyhledání lékaře v případě zdravotního problému

Vím, že bez preventivní péče je jen otázkou času, kdy téměř do každé rodiny nějaká nemoc přijde. A přitom se tomu dá většinou zabránit na samém začátku poměrně jednoduchým způsobem.

Lékařská péče je na vysoké úrovni a dostupná všem (v rozvinutých zemích), přesto má svoje slabiny:
- chybí celostní přístup
- nedostatečná komunikace s pacientem
- (Ne)objednávání, nedodržování časů
- obrovská závislost na lécích - chybí propojení s alternativními metodami
- pacient není zapojen do léčby

Samozřejmě máme právo na zdraví, ale i povinnost se o své zdraví sami starat. Věnujte proto v dnešním hektickém a stresujícím životním stylu cílenou pozornost prevenci a svému zdraví do budoucna.
Je na každém, jak s touto nabídkou naloží a jak se rozhodne právě teď. Dnes je ta správná chvíle.

I člověk s minimálními obchodními zkušenostmi rychle pochopí, jak obrovský potenciál v sobě tato nabídka skrývá také po stránce obchodní.
Setkáváte se skutečně s naprosto výjimečnou nabídkou síťového marketingu.

Nízký vstup, cenově dostupné, zdravé a přírodní produkty, kumulativní systém, vzdělávání, školení, podpora firmy a motivační programy, kvalifikační měsíční nákup pro vyplacení odměn odpovídá osobní spotřebě... ceník produktů Dr. Nona

Šíření nabídky prevence se děje naprosto jednoduchým, přirozeným způsobem při setkání s vašimi přáteli nebo blízkými u kávy a i při pasivním způsobu reklamy se rychle zvyšují odměny minimálně k hodnotě nakupovaných produktů pro osobní spotřebu...

Výpovědi některých spokojených členů, kteří byli v jiných společnostech síťového marketingu neúspěšní dokazují, že se jedná o spolupráci, která se rozvíjí s minimálním úsilím téměř sama, protože lidé chtějí být zdraví a v pohodě.

Pojďte se přidat!
Minimálně si příjemným a jednoduchým způsobem ozdravíte své tělo, v případě obchodní spolupráce si ozdravíte i své finance a vybudujete si dlouhodobou rentu.

Klub Dr. Nona

Tisknout stránku

Klub Dr. Nona

Registrace člena

Zasílání NOVINEK

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

 
 

      © 2017 - Jari Böhlerová - Prevence a zdravý životní styl
Digitální obchodník
Zpět nahoru