eBooky

Archeabakterie má vysoce stimulační a regenerační účinky na náš vlastní imunitní systém. Z dlouhodobého hlediska dokáže opravit poškozenou DNA.

Kosmetika Dr. Nona si můžete stáhnout ZDARMA

eBook Kosmetika Dr. NonaArcheabakterie z Mrtvého moře má silné antioxidační účinky, vyčistí váše tělo od tukových nánosů a toxinů a dalších nečistot, které nemají co v organismu pohledávat, posílí váš imunitní systém, zregeneruje organismus a dodá vám vitalitu, energii a zlepší tak celkově kvalitu vašeho života po tělesné i psychické stránce.

Využití biomasy Mrtvého moře ve formě bílkovinného extraktu z Archeabakterie je jedna z hlavních výhod produktů Dr. Nona a nevyčerpatelným zdrojem biologicky aktivních prvků, energie a bioenergetické informace. Organismus člověka, a to i v klidové fázi, stále spotřebovává energii a organické i anorganické prvky.

Bio-Organo-Minerální Komplex (dále jen BOMK) funguje jako antioxidant, chránící buněčný obal před škodlivým vlivem volných radikálů, kromě toho také čistí organizmus od toxinů, těžkých kovů a nežádoucích chemických látek.

BOMK zesiluje proces výměny informací mezi zdravými buňkami a zabraňuje jejich mutaci.

Najdete zde:
Cenné informace o Kosmetice z Mrtvého moře s archebakterií z produkce Dr. Nona International Ltd.
V této publikaci se dovíte o účincích kosmetických výrobků Dr. Nona, které se vstřebávají přes pokožku do organismu a jejím využití při zdravotních problémech a dalších vhodných aplikacích.

Obsah: 24 stránek (ve formátu pdf)

Zdravý v každém věku aneb Jak na prevenci....

"Tento eBook jsem se rozhodla napsat na základě svých zkušeností, a protože věřím, že je mnoho lidí, kteří se snaží zhubnout a chtějí si udržet pevné zdraví a mohli dobře fungovat v zaměstnání, doma ve své rodině, ve společnosti i v kruhu přátel, ale je určena také těm, kteří jste nešťastní, nemocní a nevíte si rady a přitom byste se rádi postarali o sebe, abyste nemuseli být závislí na pomoci druhých lidí".

Knižka je zaměřená na péči o zdraví od narození až po seniorský věk s mými osobními zkušenostmi, konkrétními návody péče o sebe a možnými postupy v každodenním životě pro upevnění a znovunalezení zdraví, ale též na osobní rozvoj, který vás dovede k úspěchu.

 

Autentický strhující a tragický životní příběh samotné autorky, který vyústil výrazným způsobem v dramatickou změnu celého jejího života.
Později, po letech...
Naopak ve velmi krátkém čase nečekaně došlo ke zvratu, zlepšení jejího zdravotního stavu a následně též ke změně její celé životní situace.

To vše a ještě více si můžete přečíst v eBooku Zdravý v každém věku aneb Jak na prevenci... autor Jari Böhlerová, který je bestsellerem mezi eBooky.

Najdete zde návod na:
- energii pro každodenní život
- bezchybné fungující tělo po celý den
- ochranu zdraví i imunity
- úsměv pro každý den
- jak relaxovat
- změnu života a jak můžete uspět
- odkazy a další cenné informace

Obsah: 30 stran (ve formátu pdf)

Cena: 499,-Kč  199,-Kč

Platba pouze PŘEDEM na účet.

Zakoupíte v eshopu Nayrouse Cosmetic

Občas se stane, že se email doručí do složky Spam nebo Hromadné (Seznam.cz), zkontrolujte si tyto složky, kdyby email nebyl doručen.

Jakýkoliv problém se stažením e-booku, neváhejte mne kontaktovat na Bohlerova@email.cz a já to obratem napravím.

Zvu všechny, kteří chtějí v klidu a pohodě prožít 21.století a všechny, kterým není lhostejné vlastní zdraví, ani zdraví svých blízkých nebo přátel do Klubu Dr. Nona a k tomu si přivydělali peníze navíc.

Ztracené materiální věci lze nalézt. Ale je tu jedna věc, která nemůže být nikdy nalezena v případě ztráty ~ život.
Když jede člověk na operační sál, uvědomí se, že existuje jedna kniha, kterou má ještě dočíst ~ Kniha zdravého života.
 
Tisknout stránku

Stažením eBooku dáváte souhlas se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů v databázi webu.

Sociální sítě
Zasílání NOVINEK

Nechte si posílat novinky na Váš e-mail:

 
 

      © 2017 - Jari Böhlerová - Prevence a zdravý životní styl
Digitální obchodník
Zpět nahoru