Jak zhubnout do plavek

Přidáno 21.06.2017

Blíží se nám léto, plavková sezóna a některé ženy řeší tradiční problém. Jak zhubnout do plavek, aby se za mnou otáčeli ti sexy chlapi u vody? Na novoroční předsevzetí už si asi moc lidí ani nevzpomene, natož aby je dodržovali. Jak tedy zhubnout a vytvarovat své tělo? Není to nic složitého, času je stále dostatek. Ale rozhodně zapomeňte na všechny ty superrychlé metody hubnutí z teleshopingu. Takhle to nefunguje…

Pravidelný pohyb

Ne, na gauči u ordinace rozhodně nezhubnete :) Důležitý je zejména pravidelný pohyb. Pro začátek stačí klidně delší procházky, nemusíte hned bořit rekordy v maratonském běhu.

Procházky, běh, jízda na kole, plavání, badminton, … Aktivit, které můžete podnikat sami nebo se svými přáteli je opravdu spoustu. Každý si vybere to, co ho baví.

Každý vám potvrdí, že nejtěžší je vždy začít. Obléci si větrovku a vyběhnout. Vyndat kolo a vyjet… Proto si nehledejte žádné výmluvy proč to nejde a prostě to udělejte. ZAČNĚTE :-) Budete odměněni skvělým pocitem, že pro sebe něco děláte. Uvidíte. Zkuste to.

Strava

Můžete se hýbat sebevíc, ale pokud při tom budete jíst fastfood, moc velký efekt to mít nebude. Jídlo je váš pohon. Vaše energie, ze které čerpáte síly. Nalily byste do Ferrari řepkový olej a očekávali dechberoucí zrychlení? Dobře, není to úplně bůhvíjaký příklad, ale princip chápeme… :)

Dbejte na kvalitní stravu, která je výživná. Tzv. prázdné kalorie (sušenky, apod) konzumujete pouze pro uspokojení vašich chuťových pohárků.

Nepřejídat se! Radši, než sníst 3x denně obrovskou porci jídla a nacpat se k prasknutí je lepší jíst 5-6x denně po menších porcích. Váš stravovací akt si na pravidelný režim rychle zvykne a bude efektivněji využívat přijaté potraviny.

Naopak hladovění spouští v těle “SOS poplach: Pozor, nevíme, kdy zase bude jídlo. Uděláme si radši tukové zásoby, abychom vydrželi…”, což vede k ničemu jinému, než k tloustnutí.Tisknout stránku

      © 2017 - Jari Böhlerová - Prevence a zdravý životní styl
Digitální obchodník
Zpět nahoru