4 tipy pro kvalitní zdravý životní styl

Přidáno 16.01.2017

Je tu opět přelom roku a sním spousty novoročních předsevzetí. Namísto milionkrát zkopírovaných článků o cvičení a zdravém stravování, kterých je nyní plný internet, vám přinášíme několik zajímavých tipů, jak si ještě trochu přidat duševní dohody a zůstat fit nejen tělem, ale i duší.

O tom si můžete přečíst také v novém eBooku Zdravý v každém věku aneb Jak na prevenci...

Zakoupíte jen v eshopu Nayrouse Cosmetic

Nádech a výdech

Hluboké dýchání. Triviální záležitost, kterou většina z nás dělá špatně. Správné dýchání je nádech nosem, výdech ústy a především dýchání do břicha. Jakmile se vám začne hýbat příliš hrudník a břicho se “nenafukuje”, dýcháte špatně.

Dělejte to, co vás baví

Žijeme pouze jednou. Teď a tady. Proto si sedněte, utřiďte v klidu své priority a hlavně dělejte to, co vás baví. Proč věnovat energii něčemu, co vás nenaplňuje? Najděte si takovou práci, od které se budete těšit, obklopte se lidmi vaší krevní skupiny a užívejte si života. Další už totiž nebude.

 

Řekněte sbohem negativním lidem ve vašem okolí

Znáte kolem sebe lidi, kteří jsou stále zamračení, negativní a vysávají vám energii? Dejte jim sbohem! Obklopte se takovými lidmi, se kterými se budete smát, kteří vás budou naplňovat energií a na které se budete těšit.

Milujte sami sebe

Zní to trošku jako tisíckrát ohrané klišé (ono možná je), ale milujte hlavně sami sebe. Najděte si v nabitém dnu alespoň hodinku, kdy budete moci relaxovat. Zajděte si do sauny, na masáž, ke kamarádce, …Tisknout stránku

      © 2017 - Jari Böhlerová - Prevence a zdravý životní styl
Digitální obchodník
Zpět nahoru