Doller, král mezi diáři

Přidáno 06.12.2016

Používáte rádi diář? Dnes vám představíme Doller, českou značku, která se rozhodla vyrobit svůj vlastní diář, který ovšem není jen tak nějakým obyčejným diářem. Jedná se o revoluční kousek, který v sobě pojí spoustu motivačních technik, které vám pomohou zvýšit efektivitu práce a dostat se blíže ke svým snům.

Proč čekat na leden?

Tento diář nejde ve stádě s ostatními. Jednotlivé měsíce nejsou datované, a tak nemusíte čekat až na 1. ledna, abyste si mohli začít plnit své sny. Prostě si kupte Doller, očíslujte si měsíce dle svého uvážení a následně celý rok kráčejte postupně za svými sny.

Kým jsem za 5 let?

Zdá se to jako klasická motivační větička. Ona ve své podstatě tak trochu okoukanou i je. ALE FUNGUJE!

Namalujte si na začátku diáře své plány a zapřemýšlejte nad tím, kým byste chtěli být za 5 let. Když to budete mít neustále na očích, tak společně s cíli na kratší časová období se budete postupně blížit k tomu, kým byste opravdu chtěli být.

 

Stanovte si cíle

Cíl s výhledem na 5 let je pěkný, ale příliš velký. Jak se říká - slon by se měl jíst po kouskách. Doller vám pomůže s vymezením jak ročních, tak ale i měsíčních, týdenních a denních cílů, které můžete plnit. Kráčejte za svým velkým snem, ale po malých, jistých krocích.

Celý měsíc na očích

Celá dvojstrana Dolleru je věnována měsíčnímu přehledu. Každý den představuje jedno okénko, kam si můžete zapsat / zakreslit vaše plány. Hned na první pohled tak máte jasný přehled o tom, co vás daný měsíc čeká. A na schůzky je k dispozici klasické týdenní kalendárium.

Zastav se, zhodnoť

Na konci měsíce budete mít vždy prostor zhodnotit uplynulé dny a zjistit, jaké cíle se vám podařilo splnit, které naopak zůstaly ležet ladem, co se vám povedlo, co byste naopak chtěli v příštím měsíci zlepšit, atd.

Rozměr - 210x135 mm (formát A5)
Gramáž papíru - 90g/m2
Ekologicky šetrný papír s certifikací FSC
Elegantní italská koženka
Český produkt, česká výroba

Zakoupíte jej ve firmě DOLLERTisknout stránku

      © 2017 - Jari Böhlerová - Prevence a zdravý životní styl
Digitální obchodník
Zpět nahoru