Den, kdy budete offline

Přidáno 12.12.2016

Denně se na nás valí spoustu úkolů, povinností a rázem nevíme, kde nám hlava stojí. Co udělat dříve. Nic nestíháme. Jsme unavení a zpruzení. Mobil vedle nás pořád pípá. Co s tím? Z dlouhodobého hlediska se jedná o velmi nezdravý styl života, kdy jsme neustále ve stresu a nestíháme si užívat krásné chvíle přítomnosti a radovat se z maličkostí. Vyberte si jeden den v týdnu, kdy budete offline.

Regenerace

Vaše tělo a mysl si také potřebují odpočinout a nabrat nové síly. Stanovte si pevný den v týdnu, na který si nebudete plánovat žádné schůzky, ale budete regenerovat a relaxovat.

Můžete si jít například zaběhat, zaplavat do bazénu nebo se jít prohřát do sauny. Poté si zajděte s partnerkou/partnerem na dobrou večeři, užívejte si jeden druhého a uvidíte, jak vás takovýto den přímo nabije novým přívalem energie. Doporučuji také horké koupele ve vaně se solí Dr. Nona, dodá vašemu celému tělému minerály a pocítíte příliv energie, kterou potřebujete v tomto předvánočním období.

Jedním z cílů je vyčistit si hlavu, a to znamená i odložit svůj telefon, vypnout notifikace sociálních sítí, emailů atd. a řešit opravdu jen neodkladné záležitosti.

Produktivita

Možná si říkáte, že to přeci nejde, celé odpoledne nic nedělat, jak to potom budete všecko stíhat? Tím, že si dopřejete jeden den pro sebe a dostatečně se zregenerujete, zvýší se vám neuvěřitelně i produktivita práce, najednou vás přepadne nová nálož inspirace.

Celkově se vám bude pracovat lépe, když budete svěží a odpočatí, než když budete pořád unavení, nic se vám nebude chtít dělat a budete v neustálém stresu.

Zdraví

Nestíháte přes týden sportovat? Regenerační den může být skvělou příležitostí, jak to změnit.

Díky pravidelnému pohybu se zlepší i vaše kondice, zdravotní stav a posílí třeba i imunitní systém, který nás chrání před všudypřítomnými bacily.

 

Doporučuji v tomto chladném období používat vnitřně Ústní vodu Dr. Nona a dětem dávat velice chutný sirup Halo Imunseen Dr. Nona.Tisknout stránku

      © 2017 - Jari Böhlerová - Prevence a zdravý životní styl
Digitální obchodník
Zpět nahoru