Chraňte svou pokožku před sluncem

Přidáno 11.08.2016

Dr. Nona Tělové mléko Solaris D.N. z Mrtvého moře je vynikající produkt, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Má velké množství pozitivních účinků a je univerzálním pomocníkem při mnoha problémech organismu. Má vysoce efektivní ochranné a regenerační schopnosti. V dnešní době, kdy ultrafialové záření a znečištění vyvolávají velký nárůst v počtu onkologických onemocnění, působí preventivně na pokožku, která je každodenně vystavena těmto škodlivým vlivům. Ochraňuje také proti slunečním a jiným spáleninám a napomáhá hojení kožních onemocnění způsobených ozařováním.

Základní složky: komplex obnovující DNK, voda a minerály Mrtvého moře, emulze rostlinného vosku, oleje slunečnice, jojoby, avokádo, extrakty aloe vera, pomeranče, rozmarýnu, tymiánu, tokoferol (vitamín E), izopropylpalmitátt, lecitin, kyseliny: mléčná, tartanová, salicylová, glukonová, askorbová.

Indikace: bolesti hlavy, migrény, jakékoliv ozařování, spáleniny, jizvy, vředy po ozařování, termické a chemické popáleniny, kosterní a svalové bolesti, mastoptie, poranění, žiznutí, hemoroidy, neurodermitis, dermatitida, defekty kůže, například po akné, fibromyon, myon, pro baktericidní efekt, v gynekologii, fibróza, po ozáření a pooperační keloidy, svědění poškozené pokožky, pigmentové skvrny, jako jemný kosmetický krém, omrzliny, suchá psoriáza, gynekologie, omlazení organismu, prostata, mužům po holení, při celkové masáži, po úrazech, chirurgických zákrocích, mírné bolesti, zastavuje krvácení, rozpouští jizvy, je protizánětlivý, otitidy, onemocnění ucha.

Výrobek lze zakoupit v eshopu Nayrouse Cosmetic

Dr. Nona pomáhá již několik let dětem na dětské onkologii v Košicích ke zmírnění následků onkologické léčby právě Tělovým mlékem Solaris D.N.

Tělové mléko Solaris D. N. má blahodárný účinek na celý organismus.
Jedná se o unikátní kosmetický prostředek, který má vysoké ochranné a regenerační vlastnosti.
Obsahuje patentem chráněný Bioorganominerální nebo-li Halo komplex, který je uzpůsoben tak, aby rychle pronikl všemi vrstvami kůže a pak se dostal přímo k vlásečnicím a do krevního řečiště.
Nejúčinnější složkou se stává „pramáti“ života na Zemi – archebakterie, ze které podle vědců pochází veškerý život na Zemi.

Je jenom jediné místo na světě, kde se zachovala ve své původní podstatě a to je místo soutoku řeky Jordán a Mrtvého moře, kde vede nekonečný boj o přežití a „nemá čas na marnosti“ jako jsou mutace. Způsobuje to každodenní boj o přežití, jelikož proti proudu řeky se šířit nemůže a ve vysoké koncentraci Mrtvého moře by zahynula. Nemá tudíž čas na nic jiné, než jenom na boj o přežití. Tahle její vlastnost, ukotvena v její DNA se pak našemu tělu předává jako „vzorec“ boje o přežití. Zároveň s sebou nese všechny účinné složky, které by se jinak do organizmu jenom těžko dostávaly. Takto mohou působit v celém těle. Z dlouhodobého hlediska dokáže opravit poškozenou DNA.

Denním používáním Solaris D.N. tělového mléka tedy dodáváme nejen pokožce, ale celému organismu novou sílu – stimulátory regeneračních procesů. Regeneračně – ozdravný proces je ještě umocněn působením autotrofického systému, který přirozenou cestou přeměňuje buněčné „odpady“ na stavební materiál pro nové a regenerující se buňky.

Solaris D.N. se používá také jako preventivní prostředek při slunečních popáleninách, i jako hojivý krém při popáleninách různého původu a rovněž při RAKOVINĚ KŮŽE. Zahlazuje jizvy (a to i ty dlouhodobé) a pomáhá vstřebávat nezhoubné kožní výrůstky.

Tělové mléko Solaris D.N.  je vynikajícím prostředkem
- při léčbě kožních onemocnění, způsobených ionizujícím zářením, např. jako radiální terapie při léčbě onkologických onemocnění – významné jsou výsledky při léčbě rakoviny kůže         
- pomáhá vylučovat volné radikály
- je nepostradatelným pomocníkem v období letních dolených u moře

Tělové mléko Solaris – skvělý zdravý přípravek pro každou domácnost !Tisknout stránku

      © 2017 - Jari Böhlerová - Prevence a zdravý životní styl
Digitální obchodník
Zpět nahoru